Vím, že tohle není jednoduché si tohle přiznat, ale focení je zábava. Nebojte se ho. V celém tom předsvatebním a svatebním shonu je svatební focení jednou z nejodpočinkovějších disciplín. Možná, že to bude poprvé ve Váš Velký den, kdy budete jen spolu, budete mít čas si spolu povídat, smát se, odpočinout si a vstřebat všechny emoce.

Focení není a nemusí být stres, vezměte ho jako příjemnnou procházku venku a pár chvil v soukromí jen se svým partnerem.

Snažíme se, aby partnerské focení bylo pohodovým a úsměvným zážitkem. Než bychom Vás stavěli do krkolomných póz, tak raději zachytíme Vaši lásku a přirozenost. Máme v tom spoustu zkušeností, jsou to léta praxe a odříkání. 🙂

Na partnerské focení vyrážíme opravdu jen s novomanžely, nebereme s sebou svatební koordinátorku ani kamarády. Ten čas je vyhrazen jen Vám a je naším cílem zachytit všechny emoce a okamžiky, kdy jste uvolnění, odpočinete si a budete sami sebou.

Fotky s kamarády pak určitě zvládneme během dne a při večerní zábavě.

Pokud budeme vyrážet fotit ven, klidně to může být jen pár kroků, jsou určitě fajn botky na přezutí. Vezměte si je rovnou před focením, nejlépe plátěné kecky, je to pohodlnější, neušpiníte si své botky a na většině fotek stejně nebudou vidět.

Není potřeba s sebou mít žádné rekvizity, buďte jen a jen sami sebou.

Nemusíte přemýšlet nad pózováním, většinou to nemá cenu, úplně zapomeňte, že Vás někdo fotí, buďte jen sami sebou, buďte jen spolu. Držte se za ruce, líbejte se, kousněte mladou paní do ramínka, povídejte si a užívejte si. O zbytek se postaráme my.

Focení je vždycky nejlepší pohoda v podvečer. Slunce je nízko nad obzorem, světlo kreslí hezké stíny, má krásnou barvu a dokáže nádherně rozzářit snad všechno kolem. Na pěkném místě pak samotné partnerské focení zvládnene klidně za půl hodinky a máte krásné fotky.

Přibližnou dobu svatebního focení s Vámi domluvíme na předsvatební schůzce, rádi Vám pomůžeme s harmonogramem dne.

A nebo nemusíme nikam přejíždět a vymyslíme Vám focení přímo v místě svatby, rádi Vám poradíme, ptejte se.

Je To přeci Vaše svatba, je jen na Vás, aby Vám focení bylo pohodlné a příjemné. Jen tak můžou vzniknout fotky, které si rádi prohlédnete.