V kostce

Co vše očekávat od Vašich svatebních fotografů

Zeptejte se

Líbí se Vám naše práce?

Je Vám bližší dokumentární styl fotografování?

Záleží Vám primárně na zachycení všech emocí ,slziček štěstí a každičkého úsměvu?

Pokud jsme Vaše krevní skupina, napište nám, zavolejte. pokud to bude jen trošku možné a budeme mít volný termín, rádi se staneme součástí Vašeho Velkého dne.

Předsvatební schůzka

Předsvatební schůzka je důležitou součástí celého procesu, na jehož konci jsou Vaše jedinečné svatební fotografie.

Rádi se s Vámi potkáme nad šálkem dobré kávy nebo zmrzlinovým pohárem a probereme všechny situace a okamžiky, které by fotografové měli znát a měli by být jejich součástí, aby mohli zachytit Vaše vzpomínky na ten nejkrásnější den.

Pokud je to jen trošku možné, volíme formu osobního setkání, případně, pokud nás limituje čas nebo vzdálenost, zvládáme Skype nebo jinou formu video chatu.

Budeme jako fotografové zároveň i hosty na Vaší svatbě.

Sami známe ten pocit, když jsme se museli postavit před objektiv a na povel předstírat štěstí i radost před úplně cizími lidmi. Proto se s Vámi ještě před svatbou rádi uvidíme, zapracujeme na budování vzájemné důvěry a vlastně už nebudeme tak úplně cizí.

Součástí předsvatební schůzky je i sepsání smlouvy o dílo tak, aby jste měli vše, na čem jsme se dohodli, i černé na bílém. Součástí podpisu smlouvy je i domluvení zálohy za naše služby.

V cílové rovince

Tušíme, že výběrem fotografů přípravy a plánování Vašeho Velkého dne nekončí 🙂

Pokud by Vás napadlo cokoli, s čím bychom byli schopni pomoci, nebo jste na webu objevili fotku, která Vás chytila za srdce, klidně pište, volejte, pokud to bude v našich silách, umíme nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.

A protože pořádek dělá přátele, vždy nejpozději 1 den před termínem svatby voláme a domlouváme poslední detaily tak, aby vše bylo perfektní.

Váš Velký den

Po příjezdu se s Vám přijdeme přivítat, projdeme si celý areál, připravíme a rozmyslíme párové a skupinkové focení a pak již hurá na přípravy.

Začínáme u slečny nevěsty, protože zatímco tady jsou již přípravy v plném proudu, pan ženich většinou ještě v té době v „nedbalkách“ jede svou životní jízdu ve Forze nebo právě předvedl parádní kličku a střílí Angličana.

Jakmile je nevěsta připravena, odskočíme si na 3 – 5 minut k panu ženichovi (více to většinou nebývá), a pak již přichází to hlavní.

Obřad, manželský slib, rýže, rýže, rýže, focení společné fotky a skupinek.

Ochutnáme několik soust z Vaši svatební tabule, proplouváme davem, povídáme s Vašimi hosty, občas je i vyfotíme.

V průběhu celého dne si připravíme několik kompozic pro partnerské focení a jakmile máme připraveno, „vypůjčíme“ si Vás vždy na pár minut, vyfotíme a zase Vás „vrátíme“ do dění tak.

Dva fotografové mají výhodu, zatímco jeden se věnuje „povinným“ fotkám, druhý může nenápadně proplouvat davem a zachytit právě ty okamžiky, kterých si v té záplavě pocitů mnohdy ani nevšimnete a objevíte je až na fotkách.

Příprava Vašich fotografií

Po naše odjezdu ještě zábava bujaře pokračuje. Nemáme přesně stanoven čas našeho odjezdu, ale po domluvě s Vámi se snažíme najít přesně ten okamžik, kdy se již hosté chtějí bavit naplno a přítomnost fotografů je pak spíše ke škodě. 🙂

V rámci postprocesu pak Vaše fotky zazálohujeme, protřídíme a vybraný soubor celého svatebního dne ručně jednotlivě upravujeme. Celý tento proces máme dle smlouvy hotov do 3 týdnů, ale ve většině případů stíháme přípravu Vašich fotek o dost dříve.

Jakmile máme hotovo, zašleme Vám celou galerii k nahlédnutí, aby jste nekupovali toho pověstného zajíce v pytli.

Po připsání zbývajících financí na náš účet Vám zašleme Vaše fotky v plném rozlišení formou elektronického uložiště.

Tisk

Po Vašem výběru fotek pro tisk jej zadáme a jakmile budou fotky vytištěny, zašleme je v dárkové krabičce k Vám.

Fotky tiskneme ve formátu 13 x 18 cm s povrchem hedvábný mat.

Napište nám

    This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy